אודות טרמיטים

המרכז להדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים חייבת להיעשות ביעילות, במקצועיות ובמהירות, לא אחת כאשר מתגלים טרמיטים חלק מהנזק כבר נעשה וכעת יש לפעול במהירות כדי למזער את הנזקים. חושדים כי בביתכם יש טרמיטים? אל תהססו התקשרו עוד היום אל אבי המדביר. המרכז להדברת טרמיטים בניהולו של אבי המדביר פועל בשיטות חדישות ומקצועיות ומצויד בציוד חדיש ומתאים.

טרמיטים – שישה דברים שחשוב לדעת
טרמיטים הם חרקים זעירים הניזונים ממוצרי עץ. הם מכרסמים את החלונות, את הרהיטים, את המשקופים, את הדלתות ועוד.
 

הטרמיטים חיים במושבות. בראש המושבה עומדת המלכה שתפקידה הוא להוליד ולהגדיל את מספר הטרמיטים. הטרמיטים חיים בקבוצות, לכל קבוצה יש תפקיד,   יש חיילים שתפקידם להגן על המושבה ויש פועלים שתפקידם לדאוג למזון ולבנות את הקן.

טרמיטים אוהבים את הריח של העץ, במיוחד את הריח של העצים עם הרטיבות. כאשר הטרמיטים מריחים את הריח האהוב עליהם, הם יעשו כל מאמץ להגיע אליו, גם יהיה צורך לטפס לקומות גבוהות.

הטרמיטים גורמים לנזקים אסתטיים ולנזקים כלכליים. הם חודרים בשקט אל העץ ומכרסמים אותו מבפנים. הם פועלים ביסודיות ובשיטתיות. אם לא תזמינו מיד הדברת טרמיטים, נחילי הטרמיטים עלולים להתפשט לכל הסביבה ולגרום נזקים רבים.

בארצות הברית העריכו המומחים כי הנזק הישיר הנגרם מטרמיטים הוא שמונה מיליון דולר בשנה. גם בישראל מצויים טרמיטים הגורמים לנזקים רבים. בשנים האחרונות שמאי דירות בישראל מורידים את ערך הדירות שבהם התגלו טרמיטים.

  • כאשר אתם מזמינים הדברת טרמיטים, אל תתפתו למחירים זולים, מחירים
  • זולים עלולים להעיד על חוסר ניסיון ועל שימוש בחומרי הדברה זולים העלולים לגרום נזקים רבים.

טרמיטים בביתכם? לאבי המדביר יש שיטות הדברה מקצועיות

הטרמיטים מגיעים בהמונים. הם בשיטה יסודית ומאורגנת, הם צבא ממושמע של חיילים זעירים ושקופים. על אף זאת אנו יכולים להשיב מלחמה ולנצח בה. המרכז להדברת הטרמיטים בניהולו של אבי המדביר צבר ידע וניסיון רב, הוא מצויד בציוד חדיש, הוא ידע איך להדביר את הטרמיטים בשיטות שונות.

הדברת טרמיטים מתבצעת באמצעות מכונה בעלת לחץ גבוה. המכונה מחדירה כמות גדולה של חומרי הדברה אל מתחת לאדמה. כדי ליצור חגורת הגנה מושלמת מבצעים קידוח כל חצי מטר בערך ומטמיעים בתוכו את חומרי ההדברה. רק ציוד מקצועי יוכל לתת מענה לבעיית הטרמיטים, ריסוס ידני לא יצליח לפתור את הבעיה.

כאשר מגלים עץ נגועמזריקים לתוכו חומרי הדברה או מורחים את חומרי ההדברה על העץ.

אל מעמקי האדמה מוחדר חומר הנקרא פרמיס 350. הוא מרעיל את הטרמיטים באיטיות. הם אינם מודעים לתהליך ההרעלה ומתים כעבור זמן מה.

את הדברת הטרמיטים יש לבצע במקום שבו הם מקננים. ריסוס מקומי ברצפת הבית לא יועיל אפילו אם נשתמש בחומרי הדברה רעילים מאוד.

נוסף על הקידוחים מבצע המדביר ריסוס מסביב לבית. כדי ליצור חגורת הגנה נגד הטרמיטים. לעתים יחפור המדביר תעלה מסביב לבית ויטמיע בתוכה את חומרי ההדברה.

המלחמה בטרמיטים אינה פשוטה היא מצריכה ידע והבנה בעולמם של הטרמיטים. המשימה הראשונה היא לאתר את הקן, רק לאחר איתור הקן ואבחון סוג הטרמיטים יוכל אבי המדביר להתחיל בקידוחים ובהחדרת חומרי ההדברה.

כאשר מתגלה רהיט נגוע בטרמיטים מבצעים איוד באמצעות שימוש בגז. אבי המדביר יחדיר את הגז, יאטום את הרהיט למספר ימים,יוודא כי הטרמיטים מתו ורק אז יאוורר את הרהיט.

בכל העולם וגם בישראל גוברת הדרישה של שימוש בחומרי הדברה ירוקים וידידותיים כדי למנוע נזק לסביבה. המרכז להדברת טרמיטים בניהולו של אבי המדביר הוא חלוץ ההדברה הירוקה. הוא מוביל בישראל את הטרנד העולמי של הדברה ירוקה, הדברה ללא שימוש בחומרים רעילים ומסוכנים.

הזמינו את הטובים ביותר כדי להגן על הרכוש שלכם

 הדברת טרמיטים היא עבודה של מקצוענים. עבודה בלתי מקצועית עלולה להסב נזקים לרכוש. היא עלולה לפגוע במערכות החשמל, ליצור סדקים באריחי החרסינה, לפגוע בצנרת המים ועוד. אל תהססו, הזמינו את אבי המדביר, הוא ישמח להעמיד לשרותיכם את הניסיון הרב שצבר.

 המרכז להדברת טרמיטים הוא בעל רישיון הדברה ממשרד הבריאות ומהמשרד להגנת הסביבה. עשרות לקוחות לא טועים. הזמינו את אבי המדביר עוד היום.

054-4386025 , אנו ממתינים לכם, שמחים לעזור!