הדברה

כל מה שרציתם לדעת על הדברה

הדברה היא שם כולל לתחום בו אתם עלולים להיאבד בקלות. כשמגיעים הביתה ומוצאים משחת תיקנים חוגגת על הפיתה שהשארתם על השיש בצהריים, אין לכם זמן לעשות מחקר. איזו סוג הדברה ירוקה הוא הטוב ביותר? מה כל הדברה כוללת בתוכה ואלו יתרונות יש לה? הרי אתם עומדים מול משבר די רציני בבית. חלק מהדיירים אף מסרבים להיכנס חזרה לפני שהמשפחה הקטנה מסולקת, ואתם בסך הכול רוצים ערב שקט בבית אחרי ימי העבודה המטורפים שלכם. כדי לחסוך לכם את ההתלבטויות ולהעניק לכם את הידע שאתם צריכים, עשינו סקירה קצרה של התחום.

הדברה – על קצה המזלג

הדברה ירוקה

הדברה ירוקה הפכה להיות פופולארית במיוחד בשנים האחרונות. מסביב רק מתעדכנת האופנה הירוקה, המחזור נכנס לתמונה ויערות הגשם גם הם עולים למודעות. כדי לא להישאר מאחור, תחום ההדברה עשה התעדכנות קלה ויצא בסוג הדברה חדש העונה על ההגדרה של “ירוק”. הדברה זו אינה פוגעת בסביבה, לא מזהמת את מי התהום ויעילה בדיוק כמו כל סוגי ההדברה האחרים. החיסרון היחיד שאתם עלולים לגלות בסוג הדברה זה הוא המחיר. היא עולה יותר משאר סוגי ההדברות, אך היתרונות בהתאם.

הדברה ביולוגית

לרוב לא תמצאו בית המבצע הדברה ביולוגית בתוכו. הדברה זו מביאה את האויבים הטבעיים של החרקים המזיקים, קרי חרקים נוספים, שנועדו לחסל את המזיקים שנמצאים אצלכם בבית. שיטה זו נחשבת ליעילה וטבעית במיוחד, אך יש בה חסרון אחד בולט. במקום להיפטר לחלוטין מהחרקים, פשוט מחליפים סוג אחר באחר, ולא תמיד בטוח שהחלופה טובה יותר לדיירי הבית.

הדברה כימית

הדברה מהסוג הישן והטוב. כפי שכולם אוהבים להתרפק בנוסטלגיה על מכשירי החשמל של תקופות עברו וכיצד הם פעלו היטב, שיטה זו עונה בהחלט על ההגדרה. היא פשוטה, יעילה ומחזיקה מעמד שנים בשוק דינאמי ומשתנה. בשיטת הדברה זו מפזרים כימיקלים ברחבי הבית, אשר הורגים את החרקים הנמצאים באזור, ומספקים רשת בטחון לבית לתקופות משתנות על פי מינון החומרים המפוזרים בשעת ההדברה.

מעוניינים להזמין הדברה שתתאים לכם בדיוק?  חייגו  ונגיע עוד היום