הדברת חולדות

הדברת חולדות – הגנו על עצמכם

הדברת חולדות היא אחד התחומים המפותחים ביותר בעולם ההדברה. אם תסתכלו על הנזק שגורמים תיקנים סביר להניח שלא תראו שום נזק משמעותי. צרחות בהלה מדי פעם, אולי קפיצה על כסאות אך שום דבר מעבר. נמלים לעומת זאת גורמות למעט יותר נזק. הן נכנסות לתוך המזון ומשחיתות אותו, אך מעטים האנשים שנבהלים מהן או חוששים מפניהן. החולדות מהוות את שיא השיאים והן עושות את הנזקים הגדולים ביותר לבני האדם. מלבד העובדה שהן משחיתות אוכל ומלכלכות את הסביבה בה הן חיות, הן מעבירות מחלות לבני האדם איתם הן באות במגע. בנוסף על כך, חולדות רעבות אשר יראו מולן קשיש או תינוק חסרי אונים לא יהססו לתקוף אותם כדי לנסות ולהשיג מעט מזון. רשימת הנזקים הללו יכולה להימנע במידה ותזמינו הדברת חולדות. אם תרצו להתייעץ לפני כן עם מדביר מנוסה, נסו להתקשר אל אבי המדביר. ההצלחות, ההמלצות ושיטות ההדברה הפכו את העצות של אבי ליקרות ערך ובהחלט שוות קריאה.

הדברת חולדות – עצות שימושיות

תשומת לב לפרטים

קשה מאוד להבחין בנוכחותן של חולדות. הן בעלות יכולת לשים לב לדברים חשודים וחוששות מכל שינוי. מסיבה זו הן נעלמות בכל פעם שתנסו לראות אותן ובהתחלה אתם תחשבו שהשתגעתם ואתם מדמיינים. אל תיכנעו לתחושות אלו ונסו לסמוך על תחושות הבטן שלכם. יכול להיות שתראו גללים קטנים או אריזות מזון חצי אכולות. אל תאשימו גורמים שונים כדי להתחמק מקיומה של הבעיה. נסו לוודא כי מדובר בחולדות ואם אכן הצרה חדרה אליכם הביתה, מהרו להזמין מדביר מקצועי שיחלץ אתכם ממנה.

שיטות הדברה

אל תהססו לבקש מהמדביר אותו אתם מזמינים הסבר קצר על כל שיטת הדברה שיש בנמצא. ישנם הבדלים בחומרים בהם משתמשים בכל שיטה, בנזקים שהן גורמות לסביבה או במחירים שלהן. אל תחפרו את הראש בחול ונסו לדלות כמה שיותר פרטים מהמדביר. לאחר שתהיה לכם תמונת מצב בהירה ורחבה תוכלו להחליט על שיטת פעולה נכונה ביחד עם המדביר וכך להשפיע על גורלו של הבית שלכם.