הדברת טרמיטים

הטרמיטים הם סוג של חרקים הדומים בצורתם לנמלים ולתיקנים. צבע הטרמיטים הוא בהיר, בין צהוב חיוור לחום חיוור. הטרמיטים אוהבים את האקלים החם ומפציעים על פני השטח בדרך כלל בתקופות הקיץ. הטרמיטים ניזונים מתאית העץ ומסוגלים לעכל את העץ במהירות רבה. הטרמיטים מתרבים במהירות האור, קו טרמיטים יכול להכיל מיליון טרמיטים ואף יותר! את מגפת הטרמיטים יש להשמיד ברגע שמגלים אותה בבית על ידי מדביר מקצועי המנוסה בנושא של הדברת טרמיטים.

הדברת טרמיטים – הדברה מקצועית להצלחה בטוחה
אם זיהתם בבית שלכם טרמיט, חובה לקרוא למדביר כמה שיותר מהר! הדברת טרמיטים נעשית אך ורק על ידי מדביר מקצועי. הטרמיטים חופרים להם בורות ותעלות גדולות עמוק בתוך האדמה או בתוך העץ. הטרמיטים מסוגלים לחפור תעלות באורך של 5 מטרים ואפילו יותר, והם אוכלים את העץ מהשורש.
הטרמיטים מתרבים במהירות רבה. בכל הזדווגות של המלך ומלכת הטרמיטים נולדות עשרות טרמיטים והזדווגות כזו מתרחשת אחת לעשרה ימים. הטרמיטים מסוגלים למצוא את דרכם לרהיטי העץ שבבית, למשקופי העץ או לכל רהיט עץ אחר בכל דרך אפשרית. הם חודרים מהחלונות. מהדלתות, מהביוב, מפתחי הניקוז ועוד.

הטרמיטים מגיעים בדרך כלל לאזור של מישור החוף ולדרום הארץ, לאזורים היותר חמים של ארץ ישראל. הדברת טרמיטים חייבת להיעשות פעם אחת ולתמיד. מחילת הטרמיטים יכולה להיות חפורה עמוק באדמה ורק מדביר מקצועי ידע לגלות את המיקום המדויק ולדעת האם יש עוד מחילות טרמיטים נסתרות או לא.
הדברת טרמיטים – איך נדע שיש טרמיטים בביתנו?
ישנם מספר דרכים לגלות אם בתינו נגוע בטרמיטים ויש צורך להזמין הדברת טרמיטים:
• אם המצב כבר קשה, ויש המון טרמיטים בבית אז נראה אותם מעופפים על קירות הבית, על המשקופים והדלתות.
• אם הם עדיין לא הספיקו להתרבות כל כך אז נעקוב אחרי משקופי העץ ונראה האם הם אכולים או מתפוררים.
• אם נמצא סימני נסורת על הרצפה או חורים קטנים בתור רהיטי העץ נדע שיש טרמיטים באזור.
הדברת טרמיטים עושים רק אצל אבי המדביר 054-4386025, הוא יעזור לכם להפטר מהמזיקים אחת ולתמיד.