הדברת נמלים

הדברת נמלים – כי לפעמים החגיגה נגמרת

הדברת נמלים יכולה לסיים את החגיגה שמתבצעת ממש ברגעים אלה אצלכם במטבח. הנמלים הקטנות נצלות כל חור וסדק ומגיעות אל האוכל שאתם משאירים חצי סגור. חבילת וופלים שאתם משאירים פתוחה, בצק שעומד לתפוח על השיש ואפילו קופסת דגנים שנראית סגורה – כל אלו הם בעצם מתקני שעשועים עבור הנמלים. הן עולות אל כל אחד מהם ואוכלות מכל הבא ליד. לאחר שהן שבעות הן לוקחות פירורים ומעבירות היישר אל תוך הקן שלהן. כך תוכלו לראות במטבח שלכם שיירות נמלים עם קרעי קורנפלקס על הכתפיים, מחפשות דרכי קיצור אל הקן שלהן והיישר למלכה. אם אתם רוצים להפריע לחגיגה ולעשות קצת שקט בבית, הזמינו הדברת נמלים ותוכלו לנצח את המטרדים הקטנטנים. רוצים לשמוע על השיטות המומלצות ביותר? הבאנו עבורכם סקירה של השיטות העיקריות כיום בשוק ההדברה.

הדברת נמלים – שיטות מומלצות

הדברה בג’ל

ג’ל נגד נמלים הוא שיטה חדשה אשר כבשה את מקומה בשוק בשנים האחרונות. מדובר על ג’ל מיוחד המכיל חומרים הקוטלים את הנמלים ומרחיק אותן לתקופה ארוכה מביתכם. את הג’ל ניתן למרוח בצורה עצמית וללא צורך במדביר, אך במקרים כאלו התוצאות לרוב יהיו פחות יעילות ומקצועיות. אם תיתנו למדביר מקצועי לעשות עבורכם את עבודות המריחה, תגלו שהג’ל יעיל במיוחד, נטול ריח ופוטר אתכם מנוכחות מעיקה של נמלים בזריזות.

הדברה בריסוס

ריסוס נגד נמלים הוא שיטת ההדברה העתיקה ביותר, אך היא עדיין נחשבת ליעילה במיוחד. בשיטת הדברה זו נוטלים תערובת של חומרי הדברה קטלניים ומפזרים אותה על ידי ריסוס ברחבי הבית. לאחר הריסוס יש להקפיד על הוראות המדביר, לאוורר את הבית במשך כמה שעות ולא לחזור אליו עד השעה המדויקת בה המדביר נוקב. הריסוס מחסל את הנמלים הקיימות ומונע מנמלים נוספות להגיע אליכם לסלון או למטבח. חומרי ההדברה משפיעים עליהן הרבה לפני והן לא שורדות את הדרך הארוכה. כך תוכלו להימנע משיירות ארוכות של נמלים בסלון ובחדר השינה ותוכלו לחזור לישון בשקט. את הריסוס יש לחדש אחת לכמה חודשים כדי לשמור על יעילות מתמשכת.