הדברת עכבישים

הדברת עכבישים – והפחד נעלם

הדברת עכבישים אולי לא תשנה את מהלך חייכם, אך אין ספק שאם אתם סובלים מארכנופוביה היא תוכל לעזור לחייכם להמשיך על המסלול הרגיל. ארכנופוביה היא פחד היסטרי מעכבישים. אנשים אשר אינם מסוגלים להתמודד עם המראה, ההרגשה או הנוכחות של עכבישים במקום בו הם נמצאים. אם תראו אדם כזה נתקל בעכביש, ולו הקטן ביותר תופתעו מעוצמת התגובה. כנראה שתחזו בחיוורון, צווחות וצרחות ובריחה במלוא המהירות לכיוונים שונים כאשר היעד הוא התרחקות מהעכביש שמהלך לו בנחת על הקיר. במצב בו פחד כזה קיים, הדברת עכבישים היא רק אחת הדרכים כדי לאפשר אורח חיים תקין ורגוע. אם תהיו מעוניינים לשמוע על דרכים לעשות זאת, אספנו כמה אפשרויות.

הדברת עכבישים – רעיונות ושיטות

מלכודות דבק

אם תציבו בביתכם מספר מלכודות דבק ישנו סיכוי שתצליחו להיפטר מהעכביש שתקף אתכם. מלכודות אלו מדביקות את החרקים והמכרסמים שנוגעים בהם, וכך ניתן לפנותם מהבית מאחרו והם לא יכולים להימלט מהדבק שלכד אותם. החיסרון הוא בכך שמדובר על פתרון נקודתי, אשר יוכל לעזור לכם במקרה של עכביש בודד. אם מדובר על מכת עכבישים מלכודות הדבק ייגמרו והעכבישים ימשיכו להתרבות בינתיים.

טאטוא

זוהי נשמעת דרך מצחיקה ופשוטה, אך במקרים רבים היא עובדת ואין צורך בהדברה מקצועית. קחו את המטאטא הביתי ועיברו בכל פינות הבית. אל תדלגו גם על הקירות ומאחורי דלת האמבטיה. נסו לוודא כי אתם מטאטאים החוצה את כל הקורים ודואגים לניקיון כללי של הבית. אם אכן תצליחו לסלק את כלל הקורים, תגלו שסילקתם ביחד איתם גם את העכבישים שטוו אותם, גם אם עיתים לא תראו זאת במהלך הטאטוא עצמו.

ריסוס מותאם

מדבירים מקצועיים אשר מנוסים כבר שנים בתחום ההדברה יוכלו להתמודד עם ריסוס עכבישים, אך יהיה צורך להכין אותם מראש. ישנם מדבירים אשר אינם מכירים את התחום ולכן רצוי לברר טלפונית האם אכן המדביר נותן שירות ריסוס נגד עכבישים. לאחר שתוודאו שהמצב אכן כך, תוכלו לגלות כי חומרי הריסוס נגד עכבישים שונים במעט מכל חומרי הריסוס האחרים, ומיועד במיוחד עבורם. המדביר ירסס את כל הבית ואתם תוכלו לחזור ולהירגע.