הדברת צרעות

הדברת צרעות – אומרים לא לזמזומים

הדברת צרעות תפתור את בעיית הזמזום שמטרידה את מנוחתכם לאחרונה. אם להקת צרעות החליטה להקים את ביתה לידכם, יכול מאוד להיות שלא תדעו על כך. הצרעות יודעות להסוות את קיניהן היטב, והן מקימות אותם במקומות אשר לעיתים נראים בלתי אפשריים בעליל. תוכלו למצוא אותן במרתפים, בפינות התקרה, בעליות גג ואפילו על האדמה עצמה. ברגע שאינכם מוצאים את הקן או רואים את הצרעות, כנראה לא תבינו את רעש הזמזום אותו אתם שומעים לעיתים כה קרובות. היכולת של הצרעות להסוות את עצמן מפתיעה מאוד, ולעיתים לא תשימו לב אליהן, אלא אם כן הן יעופו ממש מולכם. אם תרצו שהזמזום ייפסק, זהו הזמן להזמין הדברת צרעות ולהחזיר את השקט לחיים.

הדברת צרעות הדרכים הטובות ביותר

אבקות הדברה

איבוק היא שיטת הדברה לא מוכרת, אך נחשבת לשיטה יעילה במיוחד. בשיטת האיבוק ייקח המדביר המומחה בו תבחרו אבקת הדברה מיוחדת ויניח אותה ליד פתח הקן. הצרעות ימשיכו להתעופף החוצה ופנימה כרגיל, אך עם כל יציאה וכניסה הן ייגעו מעט באבקה ויכניסו אותה אל הקן. אבקות ההדברה הללו רעילות ביותר, וכך תוך זמן קצר הקן כולו יודבר ללא מאמץ נוסף. בשיטות אלו יש לנקוט במשנה זהירות, מאחר וכל רוח קלה עלולה להעיף את האבקה לכל עבר. לכן יש להקפיד כי רק מדביר בעל רישיון יבצע הדברה בשיטת איבוק ויהיה אחראי עליה לכל שלביה.

ריסוס

הדברה בריסוס נהוגה בכל מקרה פשוט של נמלים או תיקנים, אך במצב בו אתם מתמודדים עם צרעות, יהיה מדובר ע ריסוס מעט שונה. במצב כזה יצטרך המדביר ללבוש חליפה שלמה אשר תגן עליו מפני עקיצות, ולהתכסות בה מכפות הרגליים ועד לראש. רק לאחר מיגון כזה יוכל המדביר לגשת לעבר קן הצרעות ולרסס אותו כהוגן. במהלך הריסוס ינסו הצרעות להתחמק מהריסוס, ולכן המדביר חייב לעמוד על המשמר ולהשגיח כי אף צרעה לא חומקת מהתהליך. עוד דבר אליו חשוב לשים לב בעת הריסוס הוא כי מלכת הצרעות מודברת. אם אכן המדביר הצליח להגיע אל המלכה ולהדביר אותה, הקן עצמו כבר אבוד והצרעות יתפזרו לכל עבר.