פשפש המיטה

פשפש המיטה, אין טפיל מציק ממנו!

פשפש המיטה הוא חרק קטן ומעצבן אשר צורתו היא ארוכה וצרה. בזכות צורתו זו של הפשפש הוא יכול להשתחל לכל המקומות האפשריים, להיכנס בתוך החורים של ריפוד המזרן ולחיות בסדקים ובמאורות חשוכות. פשפש המיטה מתרבה במהירות ומגיע לחבורות של מאות טפילים. דעו לכם שאם יש לכם פשפש המיטה במזרן שלכם קרוב לודאי שיש בעוד מקומות בבית. לכן הקפידו לבצע הדברה בכל חלקי בבית בהקדם האפשרי להדברת פשפש המיטה.

פשפש המיטה – שש הדיברות על מנת להפטר מפשפש המיטה

  • לאחר זיהוי הטפיל מתחילים לברר על מדביר טוב ומנוסה.
  • מזמינים את המדביר הביתה לביצוע הדברה.
  • מבררים אם חומר ההדברה שבו הוא משתמש מכיל igr שכן זהו חומר המטפל בדור הבא של הטפילים בכלי צורך בהדברה נוספת.
  • לאחר ביצוע ההדברה חשוב מאוד לכבס את כל הסדינים והמצעים שהיו בשימוש בבית.
  • מומלץ לאוורר שמיכות וכריות.
  • לתלות הכול לייבוש בשמש היוקדת מכיוון שהפשפשים אינם מסוגלים לשאת את אור השמש והם בורחים ממנה מיד לבלי שוב.

 

פשפש המיטה – הדרך המהירה והבטוחה להצלחה

מפשפש המיטה לא נפטרים בכל כך קלות. צריך להקפיד מאוד על תנאי היגיינה נאותים בכל מקום אליו הולכים על מנת לא להדבק בפשפש המיטה. קל מאוד להדבק בפשפש זה, אך קשה מאוד להפטר ממנו.

פשפש המיטה פיתח במהלך השנים עמידות גבוהה נגד חומרי ההדברה ולא כל החומרים פועלים עליו את פעולתם. על כן חשוב מאוד לבחור במדביר אשר בקיא בכל החידושים האחרונים בתחום הדברת הפשפשים ואשר הוא משתמש בחומרים הכי חדישים בשוק.

לפני ביצוע הדברת הפשפשים על המדביר לבצע סריקה מקיפה ומדוקדקת עם פנס רב עוצמה באזורים אשר מתאים כי יהיה נגועים: המיטות, הכורסאות, הספות ועוד.

בעת הדברת פשפש המיטה משתמשים בחומרים רעילים המשפיעים על כל הסביבה, בהדברת פשפש המיטה לא ניתן להשתמש בהדברה ירוקה. על כן חשוב מאוד לנקוט באמצעי זהירות נוספים על מנת שלא ניפגע  מחומרי ההדברה הרעילים.

לאחר ביצוע ההדברה מומלץ לשטוף היטב רצפה ולאוורר את כל המזרונים והסדינים עד אשר ריח חומרי ההדברה יתנדף מהם.