מלכת טרמיטים

הטרמיטים הם חרקים קטנים עם כנפיים הניזונים מעץ. הטרמיטים חיים במושבות של מאות ואפילו אלפים של טרמיטים והם מתרבים במהירות רבה. הטרמיטים חיים באקלים טרופי במזג אוויר חם, הם מגיעים בעיקר בעונת הקיץ שאז מידות החום גבוהות וכן אחוזי הלחות גבוהים. הטרמיטים מסוגלים למוטט בתים שלמים על ידי כרסום של משקופי העץ ושאר קורות העץ מהם בנוי הבית. טרמיטים אחריות של בעלי הבית למנוע את כניסתם ולטפל בהם במקרה וביתם נגוע בכך.

כמו כן, טרמיטים אחריות על ההדברה חובה לבקש מהמדביר לאחר ביצוע  הדברת טרמיטים 

טרמיטים אחריות – אחריותכם למנוע מהטרמיט לפגוע

טרמיטים אחריות יש על בעלי הבית לדעת לזהות האם הבית נגוע בטרמיטים או לא. ישנם כמה טיפים לזיהוי טרמיטים:

 • אם הבחנתם בתעלות, או במנהרות קטנות המופיעות על רהיטי העץ או המשקופים ומובילות פנימה אל עומק העץ, כנראה שיש טרמיטים בביתכם.
 • כנפיים קטנות הפזורות בכל רחבי הבית גם כן יכולות להעיד על נוכחות טרמיטים שכן בכל עונת מעבר הם יוצאים למחול כלולות ומשילים את כנפיהם.
 • אם הקשתם על רהיט עץ או על המשקוף ונשמע צליל חלול, יתכן שיש בפנים טרמיטים מכרסמים את המשקוף. טרמיטים אחריות שלכם לזהות אותם ולקרוא למדביר במהירות האפשרית.

טרמיטים אחריות – שיטות למניעת נוכחות טרמיטים בביתכם

איך אפשר למנוע את נזקי הטרמיטים? ואיך אפשר לגלות מוקדם? שכן, גילוי מוקדם מונע אסון. לפניכם מספר טיפים לטיפול מונע טרמיטים, מומלץ ליישם בבית.

 • לבדוק היטב את קורות העץ לפני בניית הבית, מומלץ להעביר אותם בבדיקה מיוחדת הבודקת האם הם נגועים או לא. כמו כן, מומלץ לרכוש סוגי עץ טובים ויקרים ולא להתפתות לזולים.
 • נוזלים ולחות ביסודות הבניין זה מתכון בטוח לטרמיטים.
 • פסולת עץ הזרוקה באזור ביתכם מזמינה טרמיטים תכף ומיד, חובה לסלק את הפסולת הזו.
 • כדאי לוודא שחול הריצוף שהובא הוא חול שעבר בדיקת מעבדה ואין בו טרמיטים כלל.


  טרמיטים אחריות מוטלת עלינו למנוע את הימצאותם. אנו ממליצים על אבי המדביר
  054-4386025 כדי לעזור לכם להיפטר מהטרמיטים אחת ולתמיד.