מדביר טרמיטים

הטרמיטים הם סוג של זחל הדומה מאוד לנמלים. רבים מהאנשים מתבלבלים בין הטרמיטים לנמלים. בעולם ישנם מאתיים סוגים של טרמיטים בערך אך בארץ ישראל מצאנו רק שלושה עשר סוגי טרמיטים שונים. הטרמיטים גומרים לנזק רב בבית מכיוון שהם ניזונים מתאית העץ ומכרסמים כל סוג של עץ בבית ובחוץ. במידה וזיהיתם טרמיט בבית חובה לקורא לבעל מקצוע כמו הדברת טרמיטים  במהירות האפשרית.

מדביר טרמיטים – טרמיט, קטן קטן אבל יש בו המון!

אם מצאתם בביתכם טרמיט בודד קטן אסור לכם להתעלם מנוכחותו. אתם בוודאי חושבים שטרמיט כזה קטן, מה יכול להזיק, אבל דעו לכם, הטרמיטים בונים קנים גדולים שיכולים להכיל אלפי טרמיטים. אם מצאתם טרמיט אחד בביתכם סימן שיש עוד טרמיטים נוספים.

אם מצאתם טרמיט בביתכם חובה לקרוא לבעל מקצוע כגון מדביר טרמיטים שידביר באופן מקצועי את האזור הנגוע. הטרמיטים יכולים להיות הרסניים ומעבר למחלות ולחיידקיים שהם מעבירים לבני הבית הם מסוגלים למוטט עליכם את כל הבית ולגרום לנזק בלתי הפיך בביתכם.
לא אחת שמענו סיפורים על טרמיטים שחוררו משקופים שלמים וכורסאות עץ שלמות. לא תמיד ניתן לתקן את הנזק שטרמיטים מעוללים לרהיטי העץ, בדרך כלל הרהיטים יוצאים מכלל שימוש וכשמדובר במשקופים הבעיה היא עוד יותר רבה. שכן צריך להחליף את כל המקופים בבית, את כל יסודות הבית.


מדביר טרמיטים – לקוחות מספרים
דבורה מראשון לציון מספרת: נסענו לחופש בכל תקופת חג הפסח וכשחזרנו לביתנו כעבור שבוע נדהמנו לגלות כי הבית היה אכול מהיסוד! מיליוני חרקים מעופפים הסתובבו לנו בכל פינה, הרהיטים היו אכולים, המשקופים היו מפוררים, הספה הייתה מכורסמת לחלוטין, הדלת, המזנון, הארונות וכל רהיטי העץ. הם פשוט השתלטו לנו על הבית.
לא ידענו מה לעשות, עמדנו נדהמים. בעלי גילה תושייה והזמין ישר מדביר טרמיטים מקצועי עם קבלות שיבוא לטפל בבעיה. מדביר טרמיטים פירק לנו את הבלטות, הוריד את שאריות המשקופים וחיסל החרקים מהשורש.
המלצתי היא: במקרה של טרמיטים בביתכם, מדביר טרמיטים זה הפתרון והכי מהר שאפשר.
יש טרמיטים בביתכם?? אנו ממליצים על אבי המדביר 054-4386025 מדביר מנוסה עם אחריות. לפרטים לחץ כאן