ריסוס

ריסוס – הכול על יתרונות הריסוס

 ריסוס היא שיטת ההדברה הנפוצה ביותר בעולם כיום. כל שעל המדביר לעשות הוא להכין את תערובת החומרים בה הוא הולך להשתמש, להפוך אותה לתרסיס המתאים, ולבצע ריסוס ברחבי החדר. אמנם ההכנה של החומרים דורשת מיומנות ומקצועיות, אך הדבר נחשב פשוט יותר מימים עברו. את הריסוס מזמינים אנשים החפצים לשמור חרקים ומכרסמים הרחק ממעגל החיים שלהם. ריסוס טוב אמור להרחיק את החרקים והמכרסמים ולתת למזמין השירות את השקט שהוא כל כך חפץ בו. אמנם ישנן שיטות הדברה אחרות הטובות גם הן, אך אין ספק שלריסוס יש יתרונות משלו.

ריסוס – כל היתרונות

הדברת שטחים גדולים

שיטות הדברה שאינן כוללות ריסוס, יכולות לכלול חומרים מוצקים אותם יש לפזר, צמחים אותם יש לשתול או מכשור אלקטרוני. כל השיטות הללו אולי יעילות, אך הן טובות בעיקר לפנים הבית ולשטחים קטנים. ריסוס לעומתן מתאים לשטחים גדולים והמאמץ הנדרש כדי לבצע אותו הוא אפסי. שדות רבים המעוניינים להדביר חרקים בשטחיהם, פשוט שוכרים מטוס ריסוס שמבצע עבורן את העבודה בזמן מינימאלי ובתוצאות מקסימאליות.

הדברה כללית

יתרון נוסף של ריסוס הוא השפעתו הכללית של החומר. בעת ביצוע ריסוס במקום שוקק חרקים, אין צורך להתאים חומר שונה עבור כל חרק וחרק. כל שעליכם לעשות הוא לרסס חומרים חזקים מספיק, הקוטלים את כל סוגי החרקים ללא קשר לגודלם או לאופיים.

אורך זמן

ריסוס ביתי נראה יעיל ביותר. פשוט מרססים על החרק והוא מסיים את חייו באופן מיידי. אך מה לגבי החרק שיבוא אחריו? וזה שאחריו? הריסוס הביתי לא מספק תשובה המתאימה לאורך זמן. בדיוק פה נכנס לתמונה ריסוס מקצועי המשנה את פני התמונה מקצה לקצה. ריסוס מקצועי נעשה על ידי מדביר מקצועי, ותערובת החומרים שבו נועדה להישאר לאורך ימים. בעל הבית בה נערכה ההדברה צריך להאזין היטב להוראות המדביר, לשטוף את הרצפה רק לאחר מספר ימים, וחומרי ההדברה נשארים בה לתקופות ארוכות בה מובטח בית נקי מחרקים.

רוצים להזמין ריסוס עוד היום? חייגו כבר עכשיו אל אבי המדביר 054-4386025   ולא תתחרטו