ריסוס טרמיטים

טרמיטים זו מכה שלא כתובה בתורה. אם הבית שלכם נגוע בטרמיטים אתם חייבים בו ביום להזמין הדברת טרמיטים מקצועית או ריסוס טרמיטים. הטרמיטים מתרבים במהירות הקול וחופרים מנהרות ומחילות בתוך רהיטי העץ שלכם. רהיטי עץ כבדים הצמודים לקיר הם מתכון בטוח לבניית קן טרמיטים. הטרמיטים מסוגלים לבנות קנים המגיעים לחמישה מטרים עומק. גודל הטרמיטים עצמם הוא בין שלוש מילימטרים לעשרה מילימטרים.

ריסוס טרמיטים – ריסוס ביתי או ריסוס מקצועי?
כשאנו באים לבצע ריסוס טרמיטים באופן עצמאי מומלץ לחשוב היטב לפני כן האם זה שווה את החיסכון הכספי. שכן גם אם אנו בטוחים שריססנו והדברנו את כל הטרמיטים שהיו באזור שלנו, צריך לדעת שתמיד יצוצו לנו עוד טרמיטים מהיכן שהוא. קן הטרמיטים יכול להכיל אפילו אלפי טרמיטים המתרבים במהירות רבה. בהדברה עצמאית, לעולם לא נצליח להדביר את כולם ולא נצליח לחדור לעומק רהיט העץ ולמגר את התופעה כולה.

ריסוס טרמיטים מומלץ ביותר שיבוצע על ידי מדביר מקצועי שיודע עם איזה חומרים לעבוד. המדביר ייתן לבעלי הבית הוראות מדויקות מתי לצאת מהבית ומתי אפשר להיכנס ואיזה פעולות יש לבצע לאחר הריסוס על מנת שבני האדם הגרים בבית לא יינזקו מחומר הריסוס הרעיל בו השתמש המדביר.

ריסוס טרמיטים – סוגי חומרים ושיטות הריסוס
ריסוס טרמיטים כפעולת הדברה נגד הטרמיטים לא יעיל לבדו. חובה להוסיף לפעולת הריסוס עוד שיטת הדברה נוספת, אידוי בגז, הדברה בג’ל וכו’. שכן, ריסוס נקודתי לא ימגר את קן הטרמיטים כולו, אלא רק יהרוג את הטרמיטים המסתובבים בחופשיות בבית.

על מנת למגר את התופעה חייבים להרוג את הטרמיטים מהשורש, להרוס את הקינים שלהם מהמקור. חובה להיכנס ולחדור לתוך רהיטי העץ ולפזר שם חומר הדברה רעיל. פעולה זו רק מדביר מקצועי ידע לעשות.

בנוסף, בפעולה של ריסוס טרמיטים אנו חייבים לוודא לפני שהריסוס שהרהיט או הוילון או כל חומר אחר עליו אנו באים לרסס הוא עמיד בפני חומר הריסוס הספציפי ולא ייהרס בפעולת הריסוס.

בכל שאלה ובעיה צרו קשר עם אבי המדביר 054-4386025.